Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Element zdrowotny rajstop Relax 40

2021-05-31
Element zdrowotny rajstop Relax 40

Czy to możliwe, że rajstopy mogą mieć działanie lecznicze?

Pośród wielu artykułów bieliźnianych są takie, które mają znaczny wpływ na poprawę naszego zdrowia. Czy rajstopy mogą mieć działanie lecznicze? Uciskowe rajstopy Relax 40 oprócz tego, że są zdrowotne, dobrej jakości i komfortowe to również eleganckie. Oprócz licznych walorów terapeutycznych posiadają także estetyczne.

 

Leczniczy i profilaktyczny ucisk – rajstopy Relax 40

Osoby, które pracują po wiele godzin dziennie w pozycji stojącej, wiedzą najlepiej czym jest zmęczenie nóg. Problemy z krążeniem, które nasilają się stopniowo, wielokrotnie są spychane na boczny tor. Zaniedbanie ich może w przyszłości doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Stres, który towarzyszy nam każdego dnia, nadmiar obowiązków, przemęczenie – to wszystko wpływa negatywnie na nasze zdrowie. Zadbajmy o odrobinę relaksu, o dobry, spokojny sen, właściwą dietę i dobre myśli. Dbajmy o zdrowie każdego dnia, profilaktycznie.

 

 

Rewolucyjne rajstopy Relax 40 to rajstopy, które zapewnią Ci komfort i idealny wygląd w trakcie wielogodzinnego chodzenia, stania czy siedzenia. Jeśli czujesz, że Twoje nogi są obolałe, opuchnięte, „ciężkie”, to Relax 40 są właśnie dla Ciebie! Rajstopy relaksujące Veneziana Relax 40 to klasyczne, komfortowe rajstopy do codziennego noszenia. Rajstopy Relax 40 posiadają stopniowy ucisk. Najmocniejszy ucisk występuje w okolicy kostki, natomiast ku górze jest coraz delikatniejszy. Średni na wysokości łydki, umiarkowany na wysokości uda. Właśnie w taki sposób spełniają swoją terapeutyczną rolę. Rajstopy wspomagają prawidłowe krążenie, zapobiegają zmęczeniu i opuchliźnie. Posiadają wygodną część majtkową o średnim ucisku.

 

 

Relax 40 – rajstopy do zadań specjalnych

Jeśli obserwujesz u siebie uczucie ciężkich, zmęczonych nóg, dużo widocznych pajączków, spuchnięte kostki, ból nóg po długotrwałym siedzeniu lub staniu to warto możliwie jak najwcześniej zadbać o stan swoich nóg i w ramach profilaktyki zacząć nosić rajstopy Relax 40 ze stopniowaną kompresją. Wykorzystana w rajstopach technika stopniowego ucisku wspomaga krążenie, zmniejsza opuchliznę i minimalizuje poczucie zmęczonych nóg. To wyjątkowy produkt, dzięki któremu zadbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale poprawisz również wygląd swojej sylwetki. Nogi w rajstopach Relax 40 wyglądają na szczuplejsze, są zrelaksowane, a część majtkowa odpowiednio modeluje brzuch, pośladki oraz uda. Rajstopy ze stopniowym uciskiem zostały stworzone nie tylko dla Kobiet, które borykają się ze złym krążeniem. Będą również odpowiednie dla kogoś, kto nie zauważył u siebie takich objawów. Dzięki temu uzyskamy maksymalny komfort noszenia w ciągu całego dnia. Aby rajstopy Relax spełniały swoją rolę, warto je nosić przez cały rok. Występują w wersji grubszej oraz cieńszej, dzięki czemu mogą nam towarzyszyć o każdej porze roku. Innowacyjne technologie wykorzystane do produkcji rajstop Relax sprawia, że noszenie ich o różnych porach roku jest jak najbardziej komfortowe.

 

Rajstopy Relax 40 to optyczne wymodelowanie sylwetki, idealne dopasowanie, optymalny komfort przez wiele godzin i korzystny wpływ na poprawę krążenia. Pasują do każdej stylizacji i rewelacyjnie sprawdzą się pod obcisłymi ubraniami. Nasze nogi będą wyglądały na szczuplejsze, a nasz brzuszek będzie pięknie wymodelowany. Rajstopy Relax 40 zapewnią nie tylko elegancki wygląd Twoich nóg, ale również mają właściwości prozdrowotne. Nosząc rajstopy Relax 40, będziesz miała poczucie, że dobrze i elegancko wyglądasz, ale również dbasz o swoje zdrowie.

 

 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021
pixel